curriculum vitae van marjanne de kwaasteniet

advertisement
CURRICULUM VITAE VAN MARJANNE DE KWAASTENIET
Naam:
Geboortedatum:
Dr. Marjanne de Kwaasteniet
05-01-1956
Huidige werkgever:
Ministerie van Buitenlandse Zaken
Huidige functie
Permanent Vertegenwoordiger bij de WEU/PSC
Voorgaande functies Plv DG Europese Samenwerking, september 2005-mei 2009,
tevens Directeur West- en Midden- Europa, juni 2008-mei 2009
Directeur Economische en Ecologische Samenwerking
September 2003 – Juni 2008
Ambassadeur in Jordanië
September 2000-september 2003
Hoofd afdeling extern EU-beleid
September 1997-september 2000
Senior beleidsmedewerker Directie Veiligheids- en Defensiebeleid
September 1994-september 1997
Beleidsmedewerker afdeling intern EU-beleid
Januari 1992-september 1994
Politieke afdeling HMA Madrid
Januari 1990-januari 1992
Beleidsmedewerker Ontwikkelingssamenwerking India en Sri Lanka
Januari 1988-januari 1990
Diplomatenklasje
1987
Vorige werkgever:
Universiteit van Amsterdam, kandidaatassistent
1979-1981
Opleidingen:
Doctoraat Politieke en Sociale Wetenschappen
Europees Universitair Instituut (Florence/Italië)
1983-1986. Promotie 1989
Doctoraal examen Sociale Geografie
1983
Gymnasium B
1974
Nevenfuncties:
Voorzitter vrouwengroep Europees Universitait Insituut
1983-1986
Penningmeester Asociacion Diplomatica
Madrid, 1990-1992
Hoofd- en dagelijks bestuur D66
1994-1998
Stichting voor het Nieuwe Zuid-Afrika
Lid Raad van Toezicht
1994-2000
Voorzitter D66 Stichting voor Midden- en Oost Europa
1994-1998
Redactie ‘Helsinki Monitor’
1998-2000
Hobby’s:
Lezen, muziek, hardlopen, mountainbiking
Download
Random flashcards
Create flashcards