Goederen en dienstenveiling Opendag Business Centrum Leudal 30 augustus 2015 Business Centrum Leudal, Markt 6, 6088 BP Leudal Aan alle belangstellende voor de goederen- en dienstenveiling! Voor u ligt het veilingboekje dat gemaakt is voor de goederen- en dienstenveiling ter gelegenheid van de opendag van het Business Centrum Leudal. De bewoners van het business centrum hebben belangeloos goederen en/of diensten ter beschikking gesteld. Er zijn ook ondernemers buiten het businesscentrum die iets aangeboden hebben voor de veiling. De opbrengst van de veiling komt ten goede van het goede doel “’t Aetpuntj Roggel”. Hoewel we natuurlijk hopen op een leuke opbrengst vinden we het ook belangrijk dat het een leuke en gezellige middag gaat worden voor inwoners van Roggel en omgeving en andere belangstellenden. Iedereen is welkom om te komen kijken en te komen bieden. In dit veilingboekje vindt u een overzicht van alle items die op deze middag geveild gaan worden. De veiling vindt plaats op zondag 30 augustus in de boven zaal van het Business Centrum en start om 16.00 uur. Op bijgevoegde kavellijst kunt u zien in welke volgorde de goederen en diensten aangeboden worden. In het veilingboekje is het veilingreglement opgenomen dat voor deze middag zal gelden. Het succes van de veiling wordt niet alleen bepaald door het aanbod van goederen en diensten maar ook door de aanwezigheid van vele mensen die komen kijken en willen bieden. We zijn ervan overtuigd dat er voor iedereen wel wat leuks bij zit en we hopen van harte dat u op zondag 30 augustus aanwezig zult zijn tijdens de veiling. U komt toch ook!! De veilingcommissie VEILINGREGLEMENT 1. De veiling zal plaatsvinden op zondag 30 augustus in het Business Centrum Leudal. 2. De veiling vindt plaats van 16.00-17.00 uur 3. De aangeboden goederen en diensten zijn opgenomen in het veilingboekje en de kavellijst is tevens terug te vinden op www.businesscentrumleudal.nl 4. Alle goederen en diensten zijn gratis aangeboden en de opbrengst van de veiling komt ten goede aan ‘t Aetpuntj Roggel. 5. De organisatie heeft de omschrijvingen in de kavellijst naar beste weten verwerkt. De organisatie kan echter geen aansprakelijkheid aanvaarden bij onjuistheden. 6. Bij het uitbrengen van een bod geeft de veilingbezoeker aan dat hij kennis heeft genomen van de veilingvoorwaarden. 7. Onze veilingmeester Pastoor Schwillens noemt per kavel het nummer en de omschrijving met daarbij eventueel een toelichting en eventueel een startbod. Tevens noemt de veilingmeester het bedrag waarmee wordt opgeboden. 8. Het opbieden gebeurt in stappen volgens onderstaand schema: a. Tussen de 0 en 100 euro : 5 euro b. Tussen de 100 en 200 euro : 10 euro c. Tussen de 200 en 500 euro : 25 euro Tevens kan een ieder een vrij bedrag bieden 9. De koop komt tot stand als de veilingmeester de betreffende bieder aanwijst en ‘verkocht’ roept. 10. Iedere koper ontvangt een bewijs van aankoop, waarin is opgenomen het kavelnummer, de naam van de koper en de overeengekomen prijs. 11. De gekochte goederen en diensten dienen ter plekke contant te worden afgerekend. 12. Diensten en goederen zijn niet inwisselbaar tegen geld. 13. De uitvoering / levering van een dienst of goederen zal plaatsvinden op initiatief van de koper. Alle diensten worden in overleg tussen aanbieder en koper in principe voor het einde van het jaar 31 december 2015 verricht. Bij het niet afnemen van de dienst voor 31 december 2015 vervalt het feitelijke recht nakoming te vorderen, tenzij koper en aanbieder anders overeenkomen. 14. Mochten er situaties ontstaan waarin dit reglement niet voorziet dan wordt er beslist door de veilingmeester of veilingcommissie. Veilingstukken Kavel 1 Omschrijving Een maaltijdschotel + drankje voor 4 personen Aangeboden door Cafetaria Oude Post Contactpersoon Cafetaria Oude Post Bijzonderheden Bieden vanaf € 20,- 2 Portretschets door Helene Henckens, 5e jaars Kunstacademie Maasmechelen Buro Henck Acquisitie Helene Henckens 3 Cad/cam software pakket t.w.v. € 100,- Quendy Alex Schmidt Het betreft een potloodschets, formaat A4. Portret wordt gemaakt naar aanleiding van een aangeleverde foto. De foto moet van goede kwaliteit zijn, het gezicht moet er in het geheel op staan, zonder vertekenende schaduwen rondom het gezicht. Portret is niet ingelijst. Datum in overleg. Bieden vanaf € 30,Bieden vanaf € 50,- 4 Antieke toogkast + spiegel InnerManagement Counseling en Coaching Inge Mevissen Bieden vanaf € 50,- 5 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaars Mien Hendriks Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf € 30,- Afbeelding 6 Italiaans wijnpakket met 6 wijnglazen Tonvannebekker & Gemma Tonvannebekker & Gemma Bieden vanaf € 30,- 7 Voor 4 personen onbeperkt wokken Gratis Energiescan voor een woning ( met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen Chinees Restaurant "Hong Hong" Leudal Energie Chinees Restaurant "Hong Hong" Har Geenen Bieden vanaf € 30,- 9 Philips barbecue Leudal Makelaardij Jac Hendriks Bieden vanaf € 20,- 10 tegoedbon voor 4 personen: “frites-2 snacks-1 drankje plus ijsje na” Friture Manders 11 Lamp: Artemide Tolomeo t.w.v. € 200,- Heer&meester Martin Koldenhof Bieden vanaf€ 50,- 12 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Lizette Theelen Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf € 30,- 8 Bieden vanaf € 50,- Bieden vanaf € 20,- 13 Bureau-tafel zonder ladenblok (2e hands). Merk Adler BusinessCentrum Leudal Els van Wylick Afmetingen: 2,10 m x 0,80 m Bieden vanaf € 10,- 14 Leudal Energie Har Geenen Bieden vanaf € 50,- 15 Gratis Energiescan voor een woning (met rapport voor te nemen maatregelen) plus pakket LED-lampen Wijnpakket Café Sjrake Café Sjrake Bieden vanaf € 30,- 16 RING Deurbel t.w.v. 229,- B-Assured Bas Aarsen De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf € 75,- 17 Sprankle AQAMORE L’eautomaat 4*PG2AT15 gekoeld en bruisend water Sprankle Wim Geelen Bieden vanaf € 300,- 18 19 20 Vrouwe Justitia met een waardebon voor een eenmalige korting van € 250,- op het uurtarief (inclusief kantoorkosten en btw) dan wel de eigen bijdrage bij het aanbrengen van een nieuwe zaak. 3-gangen menu voor 2 personen Peeters Advocatuur Manon Peeters Datum in overleg. Waardebon is geldig tot 1 september 2016 en en vervalt bij niet aanbrengen nieuwe zaak voor deze datum. Bieden vanaf € 30,- Cafe Dennenoord Cafe Dennenoord Bieden vanaf € 30,- Intake met 50% korting op starterspakket Power Slim t.w.v. € 159,- Voedingscoach Maaike Maaike Bonten Het startertspakket heeft een breed scala aan PowerSlim voedingsproducten zodat u als klant van alles kunt proberen. Er zit een assortiment repen, snacks, ontbijt, maaltijden, desserts en dranken in. Ook zit er een kookboek, shaker en de supplementen vitaminen/mineralen in die bij de start van PowerSlim nodig zijn. Het pakket heeft voedingsproducten voor 7 tot 10 dagen afhankelijk van het gewicht en de lengte van u als klant. Datum in overleg. Bieden vanaf € 15,- van Croy - De Leistert van Croy - De Leistert Bieden vanaf € 20,- Het starterspakket is alleen te koop in combinatie met de begeleiding die ermee samenhangt. De begeleiding kost geen extra geld maar zorgt wel voor de stok achter de deur om het afvallen een werkelijk succes te laten zijn. Ook hoort bij de begeleiding een jaar lang begeleiding na het behalen van het streefgewicht. 21 Bierpakket in geschenkverpakking 22 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Sabine van den Brand Agridirect Thieu Hendriks Bieden vanaf € 30,- 23 3 gangen-menu voor 2 personen De Beukelaar De Beukelaar Bieden vanaf € 30,- 24 Ontwerp basic website t.w.v. € 500,- Van Rijt Automatisering Kevin van Rijt Datum in overleg Bieden vanaf € 100,- 25 4 pizza’s naar keuze Pizzeria Mido Pizzeria Mido Bieden vanaf € 15,- 26 KennismakingsInnerManagement gesprek + 2 uur counseling of Counseling en Coaching coaching t.w.v. 130,- Inge Mevissen Datum in overleg. Bieden vanaf € 30,- 27 Agridirect Koe beschilderd door regionale kunstenaar Almie Willems Thieu Hendriks Bieden vanaf € 30,- Agridirect 28 RING Deurbel t.w.v. 229,- B-Assured Bas Aarsen 29 Abonnement op Klankwijzer De normale prijs is € 34,98. KNMO Petra van der Aart 30 3-gangen menu voor 2 personen Preuverie Bekkers Marie Preuverie Bekkers Marie Bieden vanaf €30,- 31 Bureau-tafel zonder ladenblok (2e hands). Merk Adler BusinessCentrum Leudal Els van Wylick Afmetingen: 2,10 m x 0,80 m Bieden vanaf € 10,- 32 Massief handgedraaide lampvoet Heer&meester Bieden vanaf € 15,- Martin Koldenhof De Ring deurbel wordt aangesloten op uw persoonlijke Wi-Fi-netwerk. Zodra het apparaat is aangesloten en gekoppeld aan je account, zult u in staat zijn om te zien en te spreken met bezoekers die aanbellen of triggeren de ingebouwde bewegingssensoren. Bieden vanaf € 75,Bieden vanaf € 5,-